Hizmetlerimiz

Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi

Bir resim bin kelimeden daha çok şey anlatır ve evinizin daha çok tercih edilmesini sağlar. Bu yüzden evinizi listelemeden önce profesyonel ekibimiz ile gelip fotoğraf ve videosunu çekiyoruz. Evinizin dekorasyon dergilerinden çıkmışçasına fotoğrafları görünce çok şaşıracaksınız.

Listeleme ve Dinamik Fiyatlama

Fiyatlama uzmanlarımız en son dinamik yapay zeka fiyatlama yazılımlarını kullanarak, doluluk oranını ve dolayısı ile kira gelirlerini en yüksek seviyeye çıkarmaya çalışırlar. Saatlik olarak rekabet fiyat bilgileri analiz edilerek anlık fiyat değişiklikleri yapılabilir.

Konuk İletişimi ve Onayı

Konuklar ile ilgili, bilgi vermeden, kirala işleminin yapılması, check-in ve check-out hizmetlerine kadar her türlü operasyon bizim tarafımızdan yapılır. Konaklama onayı vermeden önce konukların sosyal medya hesapları ve referansları incelenir ve uygun görülürse onay verilir. Bu sayede gönül rahatlığı ile kiraya verebilirsiniz.

Check-in ve Check-out Hizmetleri

Konukların geliş tarihlerine göre karşılama ve uğurlama hizmetleri bizim tarafımızdan verilir. Anahtarların teslim ve toplama hizmeti gerek akıllı kilit sistemleri, gerekse de “Konuk Hizmetleri Ekibimiz” tarafından bizzzat verilir.

Temizlik ve Linen Değişimi

Her konaklama sonrasında evin tüm temizliği ile birlikte çarşaf, örtü, havlu, banyo malzemelerinin değişimi “Profesyonel Temizlik ve Bakım” ekibimiz tarafımızdan itina ile yapılır.

Lüks Banyo ve Mutfak Malzemeleri

Konukların kendi evlerinin rahatlığında bir otel konforu yaşaması için havlu, terlik, şampuan, sabun gibi banyo malzemeleri ile birlikte sık kullanılan kahve, çay, kağıt havlu vb mutfak malzemeleri de ekibimiz tarafından sağlanır.

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Evinizde konaklamalardan kaynaklanabilecek ufak tefek bakım ve onarım hizmetleri Profesyonel Teknik ekibimiz tarafından anında giderilir. Eviniz her zaman bakımlı, temiz ve kullanıma hazır şekilde kiralanır.

Dekorasyon Önerileri

Evinizin doluluk oranı ve kiralama gelirlerini en yüksek seviyede tutmak için misafirler tarafından en çok tercih edilen dekorasyon değişiklikleri için İç Mimar ekibimiz size ücretsiz öneri ve danışmanlık hizmeti vereceklerdir.

VitaBodrum ile Gözünüz Arkada Kalmasın

Compare listings

Compare