VitaBodrum Fikri Nasıl Doğdu?

VitaBodrum’un Kuruluş Hikayesi…

Bodrum’dan Merhaba, VitaBodrum, Bodrum’da tatile gelmek isteyip kendi evinin rahatını arayanlara, ev olarak ihtiyaç duydukları tüm detaylarda yüksek, kaliteli ve devamlı hizmet sunmak üzere kuruldu. VitaBodrum, Bodrum’da tatil evi bulmak isteyenlere, vakti ve sabrı olmayanlara yol gösterici hayatı kolaylaştırıcı nitelikte olmasını hedefledik. Kendimiz tatilde nasıl bir standart arıyorsak, sizlere de aynı standartı sunuyoruz. Çünkü bizler de hem aynı zamanda müşteriyiz.

Bodrum’daki evini kazanca dönüştürmek isteyen ev sahiplerinin tüm pazarlama, temizlik ve diğer operasyonel kiralama süreçlerini yöneterek, konuklarımızı ağırlayabileceğimiz kazançlı ve keyifli bir oluşum ile karşınızdayız. Hizmet sektöründe edinmiş olduğumuz insan ilişkileri, pazarlama ve etkili iletişim gibi enstrümanları kullanarak ev kiralama sektöründe en iyi şekilde hizmet vermeyi ilke edindik.

Tatil için Bodrum’u seçtiyseniz nasıl bir evde kalmak istediğinize karar verin, VitaBodrum size hayalinizdeki evi getirsin. Tatilin tadını çıkarırken evi temizlemek, alış veriş yapmak, küçük tadilatlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız bizi arayın hayatınız kolaylaşsın.

VitaBodrum’un Yaratıcı Çılgın Ekibi ile Tanıştıralım Sizi!

SEDA BAĞÇIVAN anlatsın…

2010 yılında tatil için geldiğim cennet Bodrum’a yerleştim. İşletme alınında tahsilimi tamamladıktan sonra yurt içinde ve yurt dışında kurumsal firmalarda görev aldım. Bodrum’da yaşama hayalim ağır basınca bu sıcak ve samimi ilçede farklı bir sektör arayışına girdim. Bu yolda site yönetimi ve ev kiralama sektörü ile tanışarak hayatıma yeni bir ufuk açtım. Bodrum’a yerleştiğimde karşılaştığım zorluklar ve bunların çözümleri için yeni bir oluşumun eksikliği vardı; tüm bu zorlukların çözümleri için yol gösterici, hayat kurtarıcı nitelikte hizmet veren Vita Bodrumu kurarak Bodrum ‘daki bu eksikliği tamamladık.

REFİK BERKOL anlatsın…

20 sene Türkiye, Amerika, Dubai’de profesyonel üst düzey finans ve sigorta kariyerinden sonra 2010 senesinde girişimcilik virüsünü kaptım. İstanbul’da çağrı merkezi, dijital pazarlama ajansı, telekomünikasyon servisleri veren, alanlarında ilk firmaları kurup yönettikten sonra COVID19 pandemisi ile birlikte Bodrum’a gelince burada ne iş kurabilirim diye kaşınmaya başladım. Dünyada hızla gelişen kısa ve orta süreli mülk kiralama işini İstanbul’da kurma arifesinde iken, pandemi yüzünden askıya alınca, Bodrum’da neden olmasın diyip, Seda ile birlikte güçlerimizi birleştirmeye ve bu işi kurmaya karar verdik. 

SİZLERE SÖZÜMÜZ…

Herşeyden önce ikimiz de hem bu işin sahibi, hem de sizler gibi birer müşteriyiz. Biz de dünyanın birçok ülkesinde tatil veya iş amacı ile evler kiraladık ve keyifli zamanlar geçirdik. Bu süreçte iyi bir tatil evinden, gerek kiralama süreci gerekse de konaklama boyunca nasıl bir hizmet beklediysek, aynı kalitede hizmeti siz değerli müşterilerimize vermeyi ilke edindik. Eskilerin bir lafı vardır.. “Hayat Bodrum’da Yaşanıyor” diye 🙂 İşte bizim isteğimiz de sizlerin de VitaBodrum tecrübesi sonucunda böylesine diyebilmeniz. Hepinize Bodrum’da keyifli ve bol anılı bir tatil diliyoruz!

Compare listings

Compare