Concierge Hizmetleri

BodrumVista ekibi olarak hayatınızı kolaylaştırmak için, kiralama ve yönetim hizmetlerimizin yanı sıra özellikle Bodrum’da tam zamanlı yaşamayan müşterilerimiz için Concierge ve Asistans Hizmetleri paketimizi oluşturduk. Bu hizmetle amacımız değerli ev ve villalarınızın sizler burda olmadığınız zamanlarda bakım, kontrol, gözetim, temizlik ve küçük onarımlarını gerçekleştirerek mülkünüzün değerini korumak ve size zaman kazandırmaktır.

 

Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz, Evinize Değer Katıyoruz

Villa Gözetim ve Raporlama

Mülkünüzü her ay ziyaret ederek içinde ve etrafında kapsamlı bir inceleme yapıyoruz. Görünür bir hasar veya hırsızlık belirtisini kontrol eder, pencerelerini, kapılarını, varsa deponuzu inceleriz. Gözlemlerimizi ve önerilerimizi aylık raporumuz ve ekinde çektiğimiz dijital fotoğraflar ile sizinle paylaşıyoruz.

Villa Havalandırma ve Kontrol

Evinizde yoğuşma ve nem oluşumunu engellemek için düzenli olarak hava sirkülasyonu sağlıyoruz. Ziyaretlerimizde ayrıca verandada birikmiş suları temizliyoruz. Evinizde elektrik olduğunu, tüm cihazların çalışır durumda olduğunu ve varsa güvenlik sisteminizin devrede olduğunu kontrol ediyoruz.

Temizlik Hizmetleri

Senede 2 kere sezon öncesi veya sonrası tüm mülkün kapsamlı bir şekilde temizliğini yapıyoruz. Terasların yıkanması, ev içi temizliğinin yapılması, camların silinmesi ile siz gelmeden veya gidince evinizi tertermiz yapıyoruz.

Anahtar Hizmeti

Kasamızda mülkünüz için en az 2 set anahtar bulunduruyoruz. İhtiyaç halinde siz veya sizin onayınız ile mülkünüze erişmeleri gereken kişiler için anahtar teslim ve ev açma hizmeti veriyoruz.

Posta/Kargo Hizmeti

Mülkünüze gelen postalarınız düzenli aralıklarla kontrol edilecek, toplanacak ve gerektiği durumda açılıp siz içeriğin fotoğrafları gç size iletilecektir.

Bakım ve Tadilat

Düzenli ziyaretlerde tespit edilen her türlü bakım veya onarım ihtiyacını size bildirip eğer arzu ederseniz size onarım teklifleri sunacağız. Onayınız üzerine organizasyonu yapacağız ayarlayacağız ve aşamalardan sizi fotoğraf çekip e-posta yoluyla düzenli güncellemeler yapmaktan mutluluk duyacağız.

Teklif Al formunuzu aldıktan sonra sizi arayacağız, evinizle ilgili detaylı bilgileri aldıktan sonra size özel bir teklif hazırlayacağız.

Teklif Al

Aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım.

    Compare listings

    Compare