Site Yönetimi

Yönetimini üstlendiğimiz sitelerde tüm resmi işlemler dahil olmakla birlikte, bütçe yönetimi hazırlanmasından, aidatların tahsilatı ve icra takibine, site düzeninden, güvenlik, temizlik, bahçe ve havuz bakımına kadar yöneticinin yapmakla mükellef olduğu tüm işlemleri sizin için biz yönetiyoruz. Kendi yaşadığımız sitelerde nasıl bir yönetim hizmeti almak istiyorsak aynı kalitede hizmeti size sağlamayı hedefliyoruz.

Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz, Sitenize Değer Katıyoruz

İşletme Projesi Hazırlanması

Sitelerde ortak hayatın başlangıcı işletme projesinin hazırlanması ile başlar. Prensipleri kanunlar çerçevesinde belirtilmiş olan işletme  planınızı KMK’ya uygun şekilde  biz hazırlıyoruz.

Aidatların Takibi

Hazırlamış olduğumuz işletme projesi kapsamında aidatların yönetim planı ve 634 sayılı KMK ile belirlenmesi, tahsilatı ve takibi de site yönetim hizmetlerimize dahildir.

Personel Tedarik ve Yönetimi

Sitelerin en büyük sıkıntılarından biri tesisin sürekli ihtiyacını duyduğu ürün/hizmet tedarik desteğidir. Bu süreci tamamen biz yönetiyor ve aşağıdaki hizmet personeli kadrolu çalıştırıyoruz.

Peysaj ve Bahçe Bakımı

Sitedeki bahçelerin ve ortak kullanım alanlarının bakımı ve bahçevanlık hizmetleri.

Havuz Bakımı

Sitedeki evlerin özel havuzların ve var ise ortak havuzun bakımı ve temizlik hizmetleri.

Teknik Servis ve Onarım

Evlerde oluşabilecek tesisat, elektrik, boya badana gibi hızlı çözülmesi gereken hizmetler.

Referans Sitelerimiz

Teklif Al formunuzu aldıktan sonra sizi arayacağız, siteniz ile ilgili detaylı bilgileri aldıktan sonra size özel bir teklif hazırlayacağız.

Teklif Al

Aşağıdaki formu hemen doldurun, sizi arayalım.

    Compare listings

    Compare