Covid19 Temizlik Politikası

Covid19 Temizlik Politikası

Seyahat etme ve sosyalleşme şeklimiz Covid-19 virüsü sebebiyle büyük etki altında kaldığından, evlerimize ve misafirlerimize karşı farklı bir yaklaşım benimsemek gerekli hale geldi. Bu nedenle, virüsün evlerimiz ve misafirlerimiz üzerindeki etkisini minimum seviyelere çekme taahhüdümüzü göstermek için temizlik prosedürlerimizi ve yönergelerimizi güncelledik.
Temizlik sırasında uygulayacağımız aşağıdaki yönergeler ile Covid-19 virüsüne karşı aldığımız önlemlerin, konuklarımızın olası endişelerini gidermesini umut ediyoruz.
1. Temizlik süresince koruyucu donanım kullanıyoruz. Bu donanım kullan-at eldivenler ve maske içeriyor. Temizlik ekibimizin temizlik öncesinde ve sonrasında ellerini yıkamalarını zorunlu tutuyoruz.
2. Evlerimizi kimyevi koku kalıntılarından arındırmak için temizlik öncesinde ve sonrasında havalandırıyoruz.
3. Temizlik ekibimizin evlere giriş yaptıklarında kullanmaları için yüksek alkol oranlı el dezenfektanları yerleştirdik. Konuklarımıza da eve giriş yaptıktan hemen sonra bunları kullanmalarını tavsiye ediyoruz.
4. Temizlik prosedürümüz standart temizlik sürecini takiben dezenfekte sürecini içeriyor. Standart temizlik sürecinde kullanılan el bezleri ve diğer kullan-at temizlik malzemeleri ise güvenli torbalara konup çöpe atılıyor.
5. Temizlik personelimizi, temizlik işlemi sırasında ya da ellerini yıkamadan kişisel eşyalarına ve yüzlerine dokunmamaları konusunda uyarıyoruz.
6. Sağlık Bakanlığınca onaylı ve en az yüzde 70 alkol oranına sahip dezenfektan ürünlerini kullanıyoruz. Lamba anahtarları, tezgâhlar ve diğer yüzeyler, kapı kolları, kumandalar ve musluklar gibi evde sık kullanılan alanlar ve eşyaların temizliğine, virüse karşı korunmak için özellikle dikkat ediyoruz.
7. Misafirlerimiz için havlu ve nevresimler temin ediyoruz. Bu havlu ve nevresim takımları rezervasyon öncesi ve sonrasında dikkatlice değiştirilir ve kuru temizle kullanılarak temizlenir. Özellikle hijyen seviyesini en üst düzeye çıkarmak için yüksek derece ile yıkamasını gerçekleştiriyoruz.
8. Tek kullanımlık olmayan temizlik ekipmanlarının düzenli şekilde bakımı yapılıyor ve temizlik sonrası dezenfekte edilerek muhafaza ediliyor.
9. Çöp kutularımız için atık torbaları kullanıyoruz ve konuklarımızdan da ziyaretleri esnasında bunları kullanmalarını rica ediyoruz.

VitaBodrum ile Gözünüz Arkada Kalmasın

Compare listings

Compare